NYC Criminal Defense & Immigration Attorneys
Schedule Your Case Evaluation 888.502.8461
Extensive Experience in Aggressive Legal Defense Protect Your Freedom and Future

Obronca Kryminalny z miasta Nowy Jork

JESTES OSKARZONY O POPELNIENIE PRZESTPSTWA W NOWYM JORKU?

Prawodawcy w Nowym Jorku wprowadzili przepisy prawne, które maja na celu mocno karać tych, którzy dopuscili sie działalności przestępczej, dotyczy to DUI (jazda pod wplywem alkoholu) aż do oskarzen za powazne zarzuty (felony). Jeśli zostałes oskarżony o popełnienie przestępstwa konieczne jest, aby podjąć szybko działania w celu obrony przed zarzutami. Z pomocą nowojorskiego adwokata obrony karnej z biura Musa-Obregon & Wspolnicy masz dobra okazję do walczenia o uniewinnienie, oddalenie opłat lub obniżenie opłaty czy kary. Zespoł prawny w firmie ma razem ponad 50- cio letnie doświadczenie i podejmuje agresywne podejście do ochrony prawnej przed wszelkiego rodzaju oskarżeniami. Firma jest uznana grupa obrońców i jest zobowiązana do uzyskania możliwie jak najlepszych rezultatow dla klientów oskarżonych o rozne rodzaje przestępstwa.

Udział adwokata jest jednym z pierwszych krokow jakie należy podjąć, jeśli w jakichkolwiek okolicznosciach zostales oskarżony o popełnienie przestępstwa czy to podjęte w areszcie śledczym czy w przypadku formalnego oskarżenia o wykroczenie, czy innego przestępstwa lub zbrodni. Bez względu na charakter przestępstwa o ktory zostałeś oskarżony lub okoliczności oskarzenia, w kazdym przypadku masz prawo do pomocy prawnej. Musisz skorzystać z tego prawa natychmiast, jeśli jest pewność, że procedury prawne zapewnia Ci ochrone w tej kwestii. Niewinnośc czy odrzucenie winy w procesie oskarzenia czy szanse na sprawiedliwy proces, zmniejszaja sie jeśli nie upowazniles pełnomocnika do reprezentowania Ciebie w postaci adwokata. Twój wybór adwokata karnego może mieć bezpośredni wpływ na wynik twojej sprawy, nawet jeśli sprawa jest w początkowej fazie. Do udzielania pomocy prawnej należy wlasnie nasza firma w Nowym Jorku. Możesz sie skontaktować z nasza kancelaria, porozmawiać z profesjonalistami, zadac pytania, czy podzielic sie wątpliwościami. Za chwile zapoznanasz się z przydatnymi informacjami na naszej stronie, ktore podpowiedza Ci o co pytac.

OBRONCY KARNI W MIESCIE NOWY JORK

Firma jest wiodąca grupa prawna, która jest uznana za niestrudzoną w imie obrony swoich klientów. Istnieje kilka firm prawniczych, które wnosza odwołania (apelacje) ze względu na intensywnosc i trudnosc w działaniach prawnych. Każda osoba która była ofiarą pomyłki sądowej zasługuje na odwołanie od wyroku lub kary. Firma jest przygotowana do oceny takich sytuacji i doradzi, co można zrobić i jak dzialac. Moze też dostarczyć porady prawnej, jeśli znalazles sie w kłopotach lub jesli ciazy na twojej osobie zarzut (warrant).

Zespoł prawny w firmie zapewnia agresywną obronę przed wszelkiego rodzaju oskarżeniami DUI (jazda pod wplywem alkoholu) w tym rowniez dotyczy to tych, ktorzy zostali skazani za wielokrotne popelnienie przestępstwa DUI lub maja postawione zarzuty za przestępstwo DUI. W przypadku przestepstwa dotyczacego narkotyków, zarowno w przypadku posiadania czy w przypadku sprzedazy, dystrybucji, produkcji gdzie mamy juz do czynienia z przestepstwem (felony) czy w przypadku tylko wykroczenie zarowno na poziomie stanowym czy federalnym, firma jest gotowa do oceny sprawy i ustalenia najlepszego sposobu działania w celu obrony przed zarzutami. Jeśli jesteś oskarżony o udział w przestepstwie dokonanego za posrednictwem internetu, lub innych przestępstw federalnych, rzetelnosc obrony jest przedmiotem podstatwowym w celu otrzymania jak najlepszego wyniku; tego rodzaju sprawy wymagaja wytężonej pracy w obronie, a firma ma zobowiązania do sprawy, ktora jest dla ciebie wazna.

Ci, którzy stoją w obliczu oskarzen związanych z naruszeniem wyroku w zawieszeniu (probation violations) muszą miec adwokata, który będzie działal szybko, w celu unikniecia więzienia. We wszystkich przestępstwach na tle seksualnym, istnieje naturalna stronniczosc w kierunku oskarżonego i ta stronniczosc musi zostac szybko przezwyciężona. Obejmuje to nastepujace zarzuty jak; oskarżenia o gwałt, seks z nieletnimi czy maltretowanie seksualne. Prawnik wie jak ważny i decydujacy jest wynik sprawy i co może przez to wniesc dla Ciebie i twojej przyszłości w przypadku nie wkorzystania wszystkich możliwych srdkow obronnych. Dla młodych ludzi stojących przed oskarżeniami o przestępstwa dokonane na nieletnich, wynik sprawy moze odbic sie na ich przyszłości a nawet na jej calkowitej zmianie. Podstawowym warunkiem jest powierzenie sprawy dla adwokata, ktory jest zainteresowany walką o twoje prawa od momentu zaaresztowania. Zespoł prawny w firmie sluzy również obrona przed wszelkimi rodzajami przestępstw w tym: kradzieży, poważnych przestępstw na tle zbrodni przemocy, jak rowniez przestepstw dokonanych w srodowisku białych kołnierzykow (white collars) wliczajac w to takie oskarzenia jak oszustwa, defraudacja, kradzież tożsamości, sciaganie danych bankowych i hipotecznych oraz innych.

Jeśli potrzebujesz doświadczonego i agresywnego adwokata w obronie karnej, który ma imponujący rekord w sądzie, skontaktuj się z prawnikiem z miasta Nowy Jork w celu omówienia twojej sprawy.

Our Past Clients Share Their Experience

We Want to Help You Succeed
 • “If you are looking for an experienced reliable lawyer, you are in good hands with Musa-Obregon”

  Former Client
 • “Very capable and compassionate professional.”

  A. Schwartz
 • “You are helping me regain faith in our justice system.”

  Sarita P.
 • “Gracias a su gran trabajo obtuve mi Permiso de Trabajo y Residencia Permanente en menos de Dos años!”

  Former Client
 • “He found solutions when other lawyers turned us down.”

  Angelo
 • “Everything you told us was true even when every other lawyer said it couldn't be done!”

  Rocio S.
 • “Mr. Obregon is an experienced, knowledgeable attorney and it shows.”

  Former Client
 • “Treats each client with dignity and respect.”

  NY Immigration Attorney Steve Kirschenbaum
 • “Gracias a Dios y al trabajo realizado por ellos, ahora estamos compartiendo la compañía de mi sobrina aquí en New York.”

  Aminta Gonzalez
 • “Whether your case is civil or criminal, Mike has the intelligence and knowledge of the law to provide the best possible outcomes for his clients.”

  Roland Larkin, Former Superintendent NY State
 • “From first-hand experience, I am certain that clients are safe in his hands.”

  Rene Berrospi, Peruvian attorney
 • “He knows both criminal and immigration law like the back of his hand.”

  Nilay Shastry, Esq.
 • “Would highly recommend him to anyone with a tough deportation or criminal case.”

  Former Client
 • “I am in shock today that I got asylum in the United States. I can't believe it.”

  R.H.
 • “I trust him completely and know he has my best interest in mind.”

  Ronald R.

Let's Get Started Together

Nothing is more important to us than our clients. That’s why our initial consultations are always free.
 • Please enter your name.
 • This isn't a valid phone number.
 • Please enter your email address.
  This isn't a valid email address.
 • Please make a selection.
 • Please enter a message.