NYC Criminal Defense & Immigration Attorneys
Schedule Your Case Evaluation 888.502.8461
Extensive Experience in Aggressive Legal Defense Protect Your Freedom and Future

Rekomendacje

Rekomendacja: Wspaniały adwokat i prawdziwy dżentelmen. Jeden z pierwszych adwokatów, z którymi się zetknąłem i który mnie szkolił. Miło mnie przyjął i pozwolił mi obserwować swoje rozmowy z klientami w trakcie jego praktyki w sprawach kryminalnych i imigracyjnych. Słuchałem jego wnikliwych pytań i obserwowałem jego cierpliwość do klientów, którym w większości został polecony przez ludzi, którym pomagał wcześniej. Przez lata obserwowałem jego pasję i efektywność w reprezentacji swoich klientów przed najróżniejszymi sądami. Sprytny, uprzejmy i inteligentny adwokat o przykładnym charakterze.

Ade Agbayewa, Esq., Nowojorski adwokat kryminalny i cywilny.

Rekomendacja: Pan Michael Oregon jest wybitnym nowojorskim obrońcą kryminalnym, który reprezentował dużą i różnorodną grupę klientów. Jego klienci podkreślali poświęcenie Pana Obregona prowadzonym sprawom i pierwszorzędne umiejętności prawnicze. Pan Obregon jest uosobieniem idealnego obrońcy. Posiada dużą wiedzę i jest zaciekłym adwokatem swoich klientów, ma też reputację nienaganną reputację w społeczności prawniczej. Znam Pana Obregona ponad pięć lat i z pełnym przekonaniem polecam go każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej ze strony adwokata w sprawach karnych.

Rami Fakhoury, Esq., Nowojorski adwokat i Wice Prezydent oraz Doradca Indotronix International Corporation

Rekomendacja: Umiejętności Michaela Musy-Obregona SA niezwykłe – zarówno prawo kryminalne jak i imigracyjne zna jak swoją kieszeń. Jest znanym nowojorskim obrońcą w sprawach kryminalnych i ekspertem w sprawach imigracyjnych oraz obrony przed deportowaniem. To czyni go śmiertelnie niebezpiecznym przeciwnikiem dla jego oponentów, niezależnie od tego czy w szranki z nim staje prokurator Homeland Security, czy też sędzia chce dokonać masowej deportacji. Swoje umiejętności rozbioru zarzutów kryminalnych na czynniki pierwsze, doskonale przekłada na zarzuty przeciw deportacji. Jako były nowojorski praktyk imigracyjny, a obecnie obrońca praktykujący w Wielkiej Brytanii, gorąco polecam Michaela swoim kryminalnym i imigracyjnym stającym przed problemami w Stanach Zjednoczonych.

Nilay Shastry, Esq., Adwokat specjalizujący się w sprawach imigracyjnych w Londonie, Anglia, były nowojorski prawnik imigracyjny.

Bardzo zawzięty prawnik, Doskonały!

Pan Musa-Obregon był doskonały w mojej sprawie. Jestem profesjonalnym specjalistą, który został oskarżony o poważne przestepstwo i byłem przekonany, że to już koniec. On obronił mnie i mogłem wrócić do swojej pracy oraz na wolność. Dzwoniąc do niego, nie popełnisz błędu. Jest bardzo uczciwy i da Ci swoją prawdziwą opinię, bez względu na to czy będzie taka, jaką chciałbyś usłyszeć. Bardzo kompetentny profesjonalista.

Klient w sprawie kryminalnej, około rok temu.

Rekomendacja: Michael jest pierwszorzędnym adwokatem imigracyjnym, skrupulatnym, uczciwym i ekspertem w sprawach imigracyjnych. Polecam klientom Michaela we wszystkich procedurach imigracyjnych, w tym klientom, wobec których wszczęto procedury deportacyjne, postępowania karne, itp., zawsze z doskonałymi rezultatami. Gorąco polecam Michaela i jego kancelarię adwokacką we wszystkich sprawach imigracyjnych i wymagających obrony w oskarżeniach kryminalnych.

Dr. Jaime Carcamo, Ph.D., Prezydent i Dyrektor Psychological & Stress Management, PC oraz Hispanic Family Mental Health Center, August 22, 2011

Rekomendacja: Michael Musa-Obregon jest najbardziej uprzejmym i opiekuńczym adwokatem, z największą też wiedzą, z pośród wszystkich z którymi miałem przyjemność pracować. Jego determinacja i lojalność względem klientów jest niezrównana. Niezależnie od tego czy jest popołudnie czy 4 rano, adwokat Musa-Obregon odbierze telefon aby uwolnić z aresztu Twojego bliskiego lub choćby tylko odpowiedzieć na proste pytanie. Jeśli to nie nazywa się determinacją, to nie wiem jak to określić. Zawsze będę ufać Panu Musie-Obregonowi w moich prywatnych i zawodowych sprawach, podobnie jak ufają mu jego niezliczeni klienci. Zawsze rekomendowałam i będę polecać tego adwokata każdemu, ponieważ gdy spotkasz go, poczujesz jego pasję i poświęcenie Twojej sprawie. Michael, dziękuję za wszystko, co zrobiłeś dla mnie i setek Twoich klientów. Jesteś naprawdę jedynym w swoim rodzaju.

Kinga Nyk, były wielokrotny klient

Naprawdę wyróżniony i uprzywilejowany

Znamy Shaukyego (Michaela) od pierwszego roku Bronx High School of Science. Jest jednym z moich przyjaciół), którzy dekady później zachowali tego samego pozytywnego ducha, złote serce i prawość w życiu oraz doskonałą umiejętność rozwiązywania problemów.

Ufam mu całkowicie i wiem że zawsze ma na względzie mój najlepszy interes, a w nieoczekiwanej sytuacji wesprze mnie. Pomógł mi i mojej rodzinie w adopcji córki, a także – ze znakomitymi rezultatami – w moim biznesie. Jesteś jednym z niewielu wielkich ludzi których poznałem w swoim życiu. Czuję się wyróżniony i uprzywilejowany. Dziękuję.

Ronald Rossnick, Bronx Science rocznik '83, NJ biznesmen i Prezydent, www.RightClicktek.com

Rekomendacja: Michael jest wyjątkowym prawnikiem i szanowanym adwokatem zajmującym się prawem imigracyjnym i karnym. Lata jego doświadczenia i bogactwo jego fachowej wiedzy robią wrażenie. Michael jest oddany swoim klientom, kolegom i przyjaciołom. Miałom sposobność pracować z nim i okazał się znakomitym mentorem i przyjacielem. Z mojego osobistego doświadczenia jestem przekonany, że jego klienci są bezpieczni w jego rekach.

Rene Berrospi, Peruwiański adwokat i kanadyjski konsultant imigracyjny.

Gorąco go polecam!

Mam tylko najlepsze rzeczy do powiedzenia o adwokacie Michaelu Musa-Obregonie. Jest bardzo mądry i przy tym uczciwy, ludzie zaś uwielbiają go. To już czwarty raz kiedy korzystałem z jego pomocy i zawsze był fair w sprawach pieniędzy. Tak, gorąco rekomenduję go. Tylko przyjdź wcześnie, bo w jego kancelarii zawsze jest dużo ludzi oczekujących pomocy. I zadzwoń wcześniej, aby umówić się na spotkanie, ponieważ jest bardzo zajęty.

Jimmy Alfonso 2012

Agresywny w Twojej Obronie

Michael Musa-Obregon uratował mi życie. Kiedy moja rodzina była przeciwko mnie i nie pomagała mi, on wziął moją sprawę i to że nie jestem dzisiaj w Riker's Island zawdzięczam tylko jemu. Moja ex wniosła zarzuty sądziłem że pójdę do więzienia na trzy lata, zanim porozmawiałem z Mike'm. Mike udowodnił że ona kłamała we wszystkim i sędziowie orzekli ż nie jestem winny. On jest najlepszym prawnikiem z jakim miałem do czynienia. Nigdy nie przestanę go polecać, ponieważ uratował moje życie. Zadzwoń do niego – nie będziesz żałował.

Billy R., klient kryminalny, 10 miesięcy temu.

Rekomendacja: Pan Musa-Obregon i utalentowanym adwokatem z wielka osobowością. Jest absolwentem prestiżowych szkół i znakomitym prawnikiem. Dysponuje ogromnym doświadczeniem w wielu dziedzinach prawa, zwłaszcza w zakresie prawa kryminalnego i imigracyjnego. Pracowałem z Michaelem przy bardzo trudnej sprawie azylu, z zaangażowanymi wieloma prawnikami w różnych jurysdykcjach. Byłem pod wrażeniem jak poraził sobie nadzorując ich wszystkich. Osobiście miałem wątpliwości co do szans na sukces w tej sprawie, przed sądem w którego jurysdykcji sprawa była sądzona. Michael jednak wygrał ją i rodzina została na powrót połączona. Michael jest adwokatem odnoszącym sukcesy, korzystam czasem z konsultacji z nim wnosi swój wkład także w moje sprawy. To prawdziwa przyjemność znać go i pracować z nim.

Abdul Abdurahman, Esq., Hartford, Prawnik imigracyjny z Connecticut.

Bardzo dobry prawnik kryminalny

Pomógł mojemu synowi w sprawie związanej z narkotykami. Kiedy przyszłam do niego, byłam przekonana, że mój syn pójdzie do więzienia, z powodu sześciokrotnej nielegalnej sprzedaży narkotyków. Pan Musa-Obregon jest jednak bardzo dobrym prawnikiem, i mój syn nie spędził w areszcie ani dnia dłużej. Dostał dobrą pracę i jest wolny dzięki swojemu prawnikowi. Z pełnym przekonaniem polecam go.

Jaime, klient kryminalny, około 2 lata temu.

Bardzo bystry prawnik - wygrał sprawę deportacyjną mojego brata.

Mój brat miał historię kryminalną, w tym sprawę o narkotyki, kiedy służby imigracyjne zatrzymały go, i sądziliśmy żę to już koniec. Pan Oregon był bardzo dobrze przygotowany do prowadzenia sprawy w sądzie i po długim dniu z zeznaniami wielu świadków, sędzia imigracyjny zatrzymał deportację mojego brata, dając mu nową szansę. Mój brat ma teraz Zieloną Kartę i stara się teraz o uzyskanie obywatelstwa. Moja jedyna uwaga jest taka, że w biurze Pana Obregona jest zawsze pełno klientów i każdy musi czekać chwilę, bo Pan Oregon jest bardzo zajęty. Chciałbym gorąco rekomendować go każdemu, kto jest zagrożony deportacją lub sprawą kryminalną. Był moim prawnikiem także przed sprawą mojego brata, i pomógł mi dwukrotnie w sprawach kryminalnych.

Klient w sprawie kryminalnej, około 3 lat temu.

Wspaniały prawnik!!

Pan Obron jest doświadczonym adwokatem z dużą wiedzą i pokazuje to. Był wcześniej Asystentem Prokuratora Okręgowego w Queens i wiedział jak bronić mojego syna. Polecam go każdemu.

Klient

Gorąco polecam

Chciałbym GORĄCO polecić adwokata Musę-Obregona. Ma ogromną wiedzę, jest godny zaufania i doświadczony. Jego pracownicy są cudowni i wykazują zrozumienie pracując w poufnych sprawach. Jest komunikatywny i przede wszystkim, będzie kiedy będziesz go potrzebować. Swoje doświadczenie z jego kancelarią oceniam na A++++++ Pomógł mojemu bliskiemu uniknąć deportacji, szybko i za rozsądną cenę. Dzięki niemu, nie mam się czego obawiać i zawsze korzystam z niego w moich sprawach prawnych. Zrób cos dla siebie, i udaj się przede wszystkim do niego!

Kynga, Klient imigracyjny, miesiąc temu

NIESAMOWITY PRAWNIK! NIEUSTRASZONY!!

NIESAMOWITY PRAWNIK! PAN OBREGON PODZIE WSZEDZIE GDZIE INNI PRAWNICY BOJĄ SIĘ ZAJRZEĆ I WYJDZIE ZWYCIĘSKO!! MÓJ KUZYN ZOSTAŁ WŁAŚNIE UWOLNIONY PRZY SPRAWIE NARKOTYKOWEJ, PO TYM JAK ZATRZYMAŁY GO SŁUŻBY IMIGRACYJNE. WSZYSCY MÓWILI ŻE TO NIE MOŻE SIĘ UDAĆ NA VARICK STEET IMIGRATION, NY. MÓJ KUZYN JEST ŻYWYM DOWODEM NA TO JAK WSPANIAŁYM, PEŁNYM POŚWIECENIA I NIEUSTRASZONYM PRAWNIKIEM JEST PAN MUSA-OBREGON! CHWAŁA MU I JEGO ZESPOŁOWI. ON WIE CO MÓWI I MÓWI CO WIE! NIE JESTEM W STANIE REKOMENDOWAĆ GO WYSTARCZAJĄCO MOCNO - JESTEŚMY ZACHWYCENI. MÓJ KUZYN MOŻE TERAZ WALCZYC W SWOJEJ MANHATTANSKIEJ SPRAWIE NARKOTYKOWEJ Z WOLNEJ STOPY I NIE GROZI MU JUŻ DEPORTACJA. CZY JA GO REKOMENDUJĘ? TAK, TAK, ABSOLUTNIE TAK! ON MOŻE ZROBIĆ TO, O CZYM INNI PRAWNICY MOGĄ TYLKO MARZYĆ.

GABE, klient imigracyjny, 12 miesięcy temu

MÓJ MĄŻ JEST WOLNY A DEPORTACJA ZATRZYMANA! DZIĘKI PRAWNIKOWI MICHAELOWI MUSIE-OBREGONOWI.

Jestem bardzo szczęśliwa ponieważ kancelaria Pana Obregona z aresztu w Hudson County, NJ, przy zarzutach kryminalnych i areszcie imigracyjnym. Mój mąż bił się i została wezwana Policja, po czym został oskarżony o napaść. Panu Oregonowi udało się zredukować kaucję z $35.000 do $3.000. Wpłaciliśmy ją po czym mojego męża zabrały służby imigracyjne. Musa-Obregon pojechał do sadu imigracyjnego i wydobył mojego męża z zatrzymania, dzięki czemu może walczyć w tych sprawach z wolnej stopy. Przeżyliśmy dreszczowiec. Byliśmy pewni, że to już koniec - do czasu, gdy ktoś rekomendował nam go. Ludzie mówili nam, że służby imigracyjne wyślą mojego męża do Ekwadoru skąd pochodzimy, ale okazało się to nieprawdą. Dziękujemy Ci bardzo, bardzo mocno Panie Oregon!! Niech Bóg błogosławi Ci i Twojej rodzinie. Każdy kto szuka kryminalnego i imigracyjnego prawnika, powinien dzwonić do niego. On powie Ci wszystko tak jak jst naprawdę.

ROCIO SALVATIERRA, klient kryminalny, rok temu

Doskonały Prawnik Imigracyjny

Był bardzo grzeczny i pomocny, a przy tym naprawdę zna swój fach. Znalazł rozwiązanie, gdy inni prawnicy zawiedli nas. Teraz jesteśmy obywatelami, po tym gdy mieliśmy już być deportowani z powodu błędu który lata temu z zrobiłem w swojej aplikacji. Chciałbym gorąco go polecić. Zdejmuję czapkę przed nim i jego profesjonalnymi pracownikami.

Angelo, klient kryminalny 2 lata temu

Świetny prawnik, zawzięty i z dużą wiedzą

Właśnie wróciliśmy z sadu imigracyjnego i Pan Musa-Obregon wydobył mojego męża po trzech tygodniach spędzonych w areszcie. Rozmawiałam z wieloma ludźmi, którzy mówili że jeśli służby imigracyjne złapały Cię, ponieważ zostałeś aresztowany, nie możesz już zostać uwolniony. Pan Musa-Obregon powiedział jednak że to nie prawda i miał rację, ponieważ mój mąż jest już wolny i jest tego dowodem. Musimy teraz walczyć w sprawie kryminalnej, ale jest już łatwiej bo mój mąż jest w domu! Dziękuję bardzo Panie Obiegom za pomoc mi i mojej rodzinie. Nigdy tego nie zapomnimy. Niech Bóg błogosławi Ciebie i Twoją rodzinę!!

Umieszczone przez klientkę kryminalną i imigracyjną dwa lata temu.

Our Past Clients Share Their Experience

We Want to Help You Succeed
 • “Passionate and effective representation of his clients in various courts.”

  Ade Agbayewa, Esq., New York Criminal Defense
 • “I am in shock today that I got asylum in the United States. I can't believe it.”

  R.H.
 • “Thank you, Mr. Obregon, for helping me and my family. We will never forget this.”

  Former Client
 • “I trust him completely and know he has my best interest in mind.”

  Ronald R.
 • “My life has changed for the better since I've had Michael and his Team working with me.”

  L. Bela
 • “My attorneys changed my life 360 degrees.”

  Alex D.
 • “Treats each client with dignity and respect.”

  NY Immigration Attorney Steve Kirschenbaum
 • “He found solutions when other lawyers turned us down.”

  Angelo
 • “I will definitely recommend you to anyone I come across needing legal work.”

  Albert
 • “This firm's outstanding dedication has actually inspired me to switch careers. I have recently been accepted to law school and I truly thank Musa-Obregon and Associates for inspiring me.”

  Cristina C.
 • “Michael's experience in criminal and immigration law is unsurpassed.”

  Rhonda deJean, Immigration Attorney
 • “Highly skilled attorney with extensive trial experience who forcefully articulates and champions relentlessly his client’s needs and welfare.”

  Manuel Portela NYC Criminal and Immigration Lawyer
 • “The man can do what other lawyers only dream about.”

  Gabe
 • “Michael Musa-Obregon is an outstanding lawyer.”

  J.O.
 • “He knows both criminal and immigration law like the back of his hand.”

  Nilay Shastry, Esq.

Let's Get Started Together

Nothing is more important to us than our clients. That’s why our initial consultations are always free.
 • Please enter your name.
 • This isn't a valid phone number.
 • Please enter your email address.
  This isn't a valid email address.
 • Please make a selection.
 • Please enter a message.