NYC Criminal Defense & Immigration Attorneys
Schedule Your Case Evaluation 888.502.8461
Your Trusted Advocates for Immigration Compassionate, Supportive Guidance for Your Case

Nowojorski Prawnik Emigracyjny

Zespół prawnikow z Musa-Obregon & Wspolnicy jest zaangażowana w dostarczanie najwyższej jakości reprezentacji prawnej dla klientów we wszystkich sprawach dotyczących prawa imigracyjnego, w tym obrony deportacji. Z ponad 50 letnim doświadczeniem, jesteśmy zaznajomieni ze wszystkimi aspektami prawa emigracyjnego i skutecznie poruszamy się w kompleksowym systemie prawa federalnego, aby pomóc naszym klientom rozwiązać ich problem emigracyjny. Nasz wielokulturowy zespol pracownikow moze świadczyć usługi w kilku językach, w tym w jezyku hiszpańskim, portugalskim, polskim, rosyjskim, słowackim, arabskim, hebrajskim, francuskim, kreolskim, Haitanskim oraz w kilku językach Nigerii.

To tło daje nam mozliwosc, aby pomóc klientom, którzy pochodzą z różnych zakatkow swiata i roznych kultur. To pozwala nam zapewnić klientom specjalne zrozumienie i daje wskazówki niezależnie od kwestii prawnych w jakich sie oni znalezli. Na przykład, jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom radzić sobie ze wszystkimi rodzajami spraw z zakresu prawa emigracyjnego, w tym bezpośredniej pomocy prawnej w sprawach karnych deportacji lub aresztowan emigracyjnych. Możemy również pomóc z procesem emigracji, wiz emigracyjnych przez prace, narzeczenskich wiz, naturalizacji i obywatelstwa, azylu, apelacji i wiz nieemigracyjnych.

Ponad 50-o Letnie Doświadczenie, Zawsze Po Twojej Stronie

W naszej firmie zdajemy sobie sprawę, że jeden z najbardziej wrażliwych obszarów prawa emigracyjnego jest ten, ktory moze mieć wpływ na rodzine naszego klienta. Jeśli chcesz stać się obywatelem lub stałym mieszkańcem Stanow Zjednoczonych (LPR) mieszkać blisko członkow rodziny, to najwazniejsze jest to, aby uzyskać zaangażowanie adwokata z naszej firmy. Dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie prawa emigracyjnego, będziemy mogli, aby pomóc Wam w tym procesie - znamy najbardziej udane sposóby, w jaki możemy pomóc Ci rozwiązać twoja sytuację i zrobimy wszystko, że możemy pomóc Ci osiągnąć sukces.

Jeśli jesteś zatrudniony w Stanach Zjednoczonych można również zakwalifikować cie do jednej kategorii zatrudnienia w oparciu o wizy emigracyjne, które są wydawane co roku. Rząd oferuje około 140.000 tych wiz każdego roku obrotowego. Jeśli kwalifikujesz się na zatrudnienie oparte na wizie możesz zaoszczędzić stres powołując się na poszczegolny przypadek, aby tym samym pomoc swojej przyszlosci. Weź swoją przyszłość w swoje ręce, kontaktując się z profesjonalnym pełnomocnikiem, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do takiej wizy. Istnieje pięć głównych kategorii, w jakich mozesz sie ubiegać o wizę na pracę na bazie czy kategorii wielu z nich.

Kategorie te są następujące:

 • Kategoria Pierwsza: Pracownicy priorytetowi
 • Kategoria Druga: Profesjonaliści z wysokimi stopniami naukowymi i o szczegolnych zdolnosciach
 • Kategoria Trzecia: Wykwalifikowani pracownicy, specjalisci i niewykwalifikowani pracownicy
 • Kategoria Czwarta: Specjalni Emigranci
 • Kategoria Piata: Inwestorzy- Emigranci

Aby dowiedzieć się, czy jesteś uprawniony do ktorejkolwiek kategorii, należy skontaktować się z prawnikiem emigracyjnym. Jesteśmy zdeterminowani, by pomóc tobie i twojej rodzinie byc razem z toba. Chcemy pomoc Tobie, dzięki czemu możesz wspierać tych, których kochasz. Nasza kancelaria z calym sowim zakresem uslug, dąży do swoich celów emigracyjnych na podstawie naszej wstępnej konsultacji aż do momentu zakonczenia Państwa sprawy.

Adwokat Emigracyjny: Obrona Deportacji, Wizy, Obywatelstwo, Odwołania, Azyl

W ciągu ostatniej dekady nastąpił zwiększony nacisk przez władze federalne na osoby, które są w USA nielegalnie i którym wygasła juz wiza lub którzy pracują w tym kraju bez dokumentow. Kiedy ICE (Immigration and Customs Enforcement) zaczyna interesować się taka osoba i przetrzymuje ja, istnieje realna groźba deportacji z kraju i wtedy czlowiek nie jest w stanie pracować, żyć i dzielić swoje życie ze swoją rodziną w rejonie Nowego Jorku . Nasz zespół prawny działa szybko w momencie obrony przed działaniami deportacyjnymi i rozumie pilną potrzebę i konieczność szybkiej i skutecznej pomocy.

Nasi prawnicy są powołani do reprezentowania tych, którzy zostali złapani w sieci bezpieczeństwa Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wiele z tych przypadków związanych jest z karnymi zarzutami, które następnie doprowadziły do ​​groźby deportacji. W rzeczywistości setki tysięcy osób zostało deportowanych z USA w ostatniej dekadzie, wielu z nich z powodu oskarżeń. Założyciel naszej firmy, Adwokat Michael Musa-Obregon, były prokurator karny ze stanu Nowy Jork, z doświadczeniem w zakresie federalnej i stanowej obrony w sprawach karnych, emigracyjnych, polityki obrony i deportacji.

Dlaczego wynająć prawnika emigracyjnego z naszej firmy?

Wiele spraw emigracyjnych będzie wymagać nie tylko wykwalifikowanej pomocy adwokata emigracyjnego, ale wysoko wykwalifikowanego karnego obrońcy. W takich przypadkach nasz prawnik emigracyjny ma kwalifikacje i udokumentowane wygrane w obu dziedzinach prawa. Nasza reprezentacja emigracyjno -karna obrona pozwala osóbom oskarżanym w obu sądach: federalnym i stanowym mieć prawnika, który może zarządzać w obydwu obszarach ich przypadku na znacząca korzysc. Poprzez prawnika, ktory jest po twojej stronie, która rozumie obie kwestie emigracyjne, jak również sposób, że prawo karne będzie miały wpływ na twoja sprawe emigracyjna, będziesz mógł mieć pewność swojej sprawy, wiedząc, że masz doświadczonego adwokata po twojej stronie, że naprawdę dziala w imieniu twojego najlepszego interesu.

Wierzymy, że zasługujesz na najlepszą reprezentację, gdy trzeba rozwiązać problem prawa emigracyjnego. Nasza firma jest przygotowana do przeglądu twojej sytuacji i doradzi Ci w jaki sposób będziemy prowadzic twoja sprawe, aby uzyskać jej rozwiązanie. Możemy reprezentować klientów w USA w każdej sprawie prawa emigracyjnego. Dostarczymy Państwu z cala odpowiedzialnoscia usługi osobiste, prawne, potrzebne do rozwiązania problemu emigracyjnego lub pokrewnego. Więc nie zmarnujemy kolejnego momentu! Kiedy to twoja przyszłość jest w niebezpieczenstwie, po prostu nie marnuj swojego czasu - zadzwoń do nas dzisiaj i pozwól nam zacząć walkę o Ciebie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, rowniez z nowymi zagadnieniami prawa imigracyjnego ze stanu New Jersey.

Our Past Clients Share Their Experience

We Want to Help You Succeed
 • “He is hands down the best lawyer I have ever used.”

  Billy R.
 • “I am in shock today that I got asylum in the United States. I can't believe it.”

  R.H.
 • “Gracias a su gran trabajo obtuve mi Permiso de Trabajo y Residencia Permanente en menos de Dos años!”

  Former Client
 • “My life has changed for the better since I've had Michael and his Team working with me.”

  L. Bela
 • “Gracias a Dios y al trabajo realizado por ellos, ahora estamos compartiendo la compañía de mi sobrina aquí en New York.”

  Aminta Gonzalez
 • “Everything you told us was true even when every other lawyer said it couldn't be done!”

  Rocio S.
 • “This firm's outstanding dedication has actually inspired me to switch careers. I have recently been accepted to law school and I truly thank Musa-Obregon and Associates for inspiring me.”

  Cristina C.
 • “Every client I referred to him has been satisfied and is still in the country.”

  F. Richard H.
 • “Would highly recommend him to anyone with a tough deportation or criminal case.”

  Former Client
 • “He's brilliant and cares for his clients with true heart, you could not be in better hands.”

  W. Velez
 • “I don't know how a man who is so busy even gives out his cell phones to his clients for emergencies but to show you how much he feels for his clients, this is the kind of lawyer that he is!”

  Agnieska R.
 • “He thought out of the box and worked until he was able to have a conversation with the DA.”

  Ms Ching
 • “Passionate and effective representation of his clients in various courts.”

  Ade Agbayewa, Esq., New York Criminal Defense
 • “I trust him completely and know he has my best interest in mind.”

  Ronald R.
 • “He's always been right on the money.”

  Jimmy A.

Let's Get Started Together

Nothing is more important to us than our clients. That’s why our initial consultations are always free.
 • Please enter your name.
 • This isn't a valid phone number.
 • Please enter your email address.
  This isn't a valid email address.
 • Please make a selection.
 • Please enter a message.