NYC Criminal Defense & Immigration Attorneys
Schedule Your Case Evaluation 888.502.8461
We are Your Team Over a Century of Combined Experience in Your Court

Skuteczna reprezentacja w sprawach z zakresu prawa imigracyjnego

Zespół prawny Musa-Obregon Law PC jest zaangażowany w profesjonalną pomoc prawną w zakresie spraw imigracyjnych. Ponad 100 doświadczenia to gwarancja, że nasz zespół jest zaznajomiony doskonale ze wszystkimi aspektami praw imigracyjnych i wszystkim klientom będzie w stanie zagwarantować rozwiązanie ich problemów. Prowadzone przez nas działania są skierowane do imigrantów z różnych części świata. Zespół pracujących w naszej kancelarii pracowników udziela porad w wielu językach: angielskim, hiszpańskim, polskim, portugalskim, słowackim, rosyjskim, arabskim, hebrajskim, francuskim, kreolskim, haitańskim oraz w kilku językach Nigerii.

Jeśli stajesz przed rozwiązaniem spraw z zakresu imigracji pomoc naszej kancelarii może być dla Ciebie nieoceniona. Nasz zespół to grupa pracowników, którzy pochodzą z różnych krajów i środowisk, tak by każdy klient otrzymał profesjonalną jakość realizowanej pomocy prawnej. Gwarantujemy współpracę z każdym imigrantem i szukamy najlepszych rozwiązań niezależnie od skomplikowania sprawy. Prawnicy w naszym zespole szukają rozwiązań strategicznych, tak by pozytywnie rozstrzygnąć sprawę, przed którą stanie imigrant.

Nawet w momencie, gdy potrzebna jest natychmiastowa pomoc ze względu na wydalenie karne albo deportacje będziemy w stanie poszukać skutecznego i błyskawicznego rozwiązania problemów. Możemy poprowadzić proces starania się o azyl, wizę imigracyjną albo nieimigracyjną. Poszczególni członkowie naszego zespołu postarają się podpowiedzieć jak prowadzić poszczególne postępowania, by uzyskać w terminie pozytywny wynik. Dla klientów, którzy chcą starać się o naturalizację oraz obywatelstwo może my zaproponować rozwiązania, które doprowadzą sprawę do końca. Żadna dziedzina prawa imigracyjnego nie ma dla nas tajemnic, dlatego każdy nasz klient oczekiwać może profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.

Imigracja a zatrudnienie i rodzina

Powody emigracji do USA są praktycznie zawsze takie same: rodzina oraz zatrudnienie. Zebrane w prawie imigracyjnym doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć działania pozwalające na integracje rodzin na emigracji. Z naszej wiedzy wynika, że status obywatela albo Stałego Rezydenta to zdecydowane ułatwienie dla innych członków rodzin, którzy chcą starać się o wizę. Dlatego dla naszych klientów przygotowujemy proces naturalizacji oraz umożliwiamy staranie się o status Stałego Rezydenta. W dłuższej perspektywie pozwala to na zebranie rodziny i imigrację zgodną z obowiązującymi przepisami.

Dla osób, które są zatrudnione albo poszukują pracy na terenie Stanów Zjednoczonych bez wątpienia rozwiązaniem będzie wiza imigracyjna, których każdego roku wydaje się około 140 tysięcy. Jeśli posiadasz prawo do takiej właśnie wizy nasz zespół postara się poprowadzić dalej sprawę tak, że będzie można żyć i pracować na terenie USA bez żadnych obaw.

Istnieje pięć głównych kategorii wiz zatrudnienia, które oparte są na różnych kategoriach. Nasz zespół pomoże Ci ustalić o jaką wizę możesz się starać i które rozwiązanie w Twoim przypadku będzie najlepsze:

 • Pierwszeństwo stopień I – pracownicy priorytetowi;
 • Pierwszeństwo stopień II – wysokie stopnie naukowe;
 • Pierwszeństwo stopień III – wykwalifikowani pracownicy, specjaliści;
 • Pierwszeństwo stopień IV – imigrant specjalny;
 • Pierwszeństwo stopień V – imigrant inwestor.

Obrona przed deportacją

Ostatnie dziesięć lat to okres, gdy władze federalne coraz mocniej zwracają uwagę na osoby, które przebywają w USA nielegalnie. Przede wszystkim poszukiwani są ci, którym wygasły wizy oraz osoby, które nie posiadają stosownych dokumentów. W momencie, gdy taka osoba znajdzie się po kontrolą ICE (Immigration and Customs Enforcement) pojawia się ryzyko deportacji. W tej sytuacji nasz zespół będzie w stanie działać szybko na rzecz wszystkich klientów, tak by udało się skutecznie uniknąć działań deportacyjnych. Realizujemy szybką, ale co najważniejsze skuteczną pomoc.

Prawnicy z naszej kancelarii brali udział w sprawach jako reprezentanci osób zatrzymanych przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wiele przypadków związanych było ze sprawami karnymi i prowadziło do deportacji. W ostatnich latach doszło do deportacji setek tysięcy osób z USA. Większość z nich była deportowana z powodu zarzutów kryminalnych. Nasza kancelaria posiada odpowiednie przygotowanie, by wspomóc osoby oskarżone w tych sprawach. Założyciel kancelarii mecenas Michael Musa-Obregon to doświadczony prawnik, który pracował w Nowym Jorku jako prokurator. Dzięki temu, że ma spojrzenie na kwestie prawne z obu stron będzie mu łatwiej znaleźć skuteczne rozwiązania dla każdego klienta.

Musa-Obregon Law PC to właściwym wyborem

W większości spraw, które dotyczą imigrantów nie wystarczy jedynie wykwalifikowany prawnik w zakresie prawa imigracyjnego. W wielu przypadkach konieczna będzie również wiedza o prawie karnym. W tej sytuacji nasza kancelaria będzie w stanie zagwarantować najlepszą możliwą pomoc. Posiadamy bowiem duże doświadczenie nie tylko w sprawach z zakresu prawa imigracyjnego. Część naszego zespołu to doświadczeni prawnicy występujący w sprawach karnych. Dzięki temu mecenasi z kancelarii Musa-Obregon Law PC będą w stanie rozumieć aspekty imigracyjnego i karne każdej sprawy i tym samym realizowana pomoc prawna będzie skuteczniejsza. Wiedząc, że będzie nas reprezentować doświadczony adwokat powinniśmy być w sądzie spokojniejsi.

Uważamy, że każdy klient, który się do nas zgłasza zasługuje na profesjonalną reprezentację niezależnie od tego jaki ma problem. Nasza kancelaria będzie w stanie doradzić każdemu w taki sposób, by wypracować możliwie najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy w stanie reprezentować klientów na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Jeśli potrzebujecie takiej pomoc zachęcamy już teraz do kontaktu z naszą kancelarią.

Our Past Clients Share Their Experience

We Want to Help You Succeed
 • “I have looked up to Michael as a successful attorney, and on occasion for legal consultation and input on my own cases.”

  Abdul Abdurahman, Esq.
 • “Michael Musa-Obregon is an outstanding lawyer.”

  J.O.
 • “Michael's experience in criminal and immigration law is unsurpassed.”

  Rhonda deJean, Immigration Attorney
 • “Whether your case is civil or criminal, Mike has the intelligence and knowledge of the law to provide the best possible outcomes for his clients.”

  Roland Larkin, Former Superintendent NY State
 • “Treats each client with dignity and respect.”

  NY Immigration Attorney Steve Kirschenbaum
 • “I recognize the law firm Musa-Obregon & Associates for its attention and assistance to our entire community.”

  Erick Salgado, NYC democratic Candidate for Mayor
 • “My son has got a good job now and is a free man because of this lawyer.”

  Jaime
 • “He's brilliant and cares for his clients with true heart, you could not be in better hands.”

  W. Velez
 • “I am blessed and I highly recommend this law firm to anyone struggling with their immigration process.”

  L. L.
 • “He found solutions when other lawyers turned us down.”

  Angelo
 • “Once you meet this man, you will understand his passion and dedication to you and your case.”

  Kinga N.
 • “Now we are here to stay and can get green cards.”

  Polish family
 • “If you are looking for an experienced reliable lawyer, you are in good hands with Musa-Obregon”

  Former Client
 • “Gracias a Dios y al trabajo realizado por ellos, ahora estamos compartiendo la compañía de mi sobrina aquí en New York.”

  Aminta Gonzalez
 • “The man can do what other lawyers only dream about.”

  Gabe

Let's Get Started Together

Nothing is more important to us than our clients. That’s why our initial consultations are always free.
 • Please enter your name.
 • This isn't a valid phone number.
 • Please enter your email address.
  This isn't a valid email address.
 • Please make a selection.
 • Please enter a message.