Referencje

Zachęcamy do tego, by zapoznać się z tym co nasi klienci mają do powiedzenia o nas.

Podziękowania za profesjonalną pomoc prawną

Katharine St. Vincent | Nowy Jork, NY

Chciałabym podziękować w imieniu rodziny Bernardo za profesjonalną pomoc prawną w sprawie o azyl w Stanach Zjednoczonych. Dostaliśmy w ostatnich dniach potwierdzenie, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie i Bernardo będzie mógł pozostać na terenie USA. Dzięki doświadczonemu zespołowi prawników, a przede wszystkim dzięki panu Hartmanowi udało się przedstawić historię Bernarda w taki sposób, że pracownicy Urzędy Bezpieczeństwa Zrozumieli, że nigdy nie będzie bezpieczny w swojej ojczyźnie. Dzięki pomocy doświadczonego zespołu Bernardo będzie mógł teraz oczekiwać lepszej przyszłości na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Współczujący oraz pomocny mecenas Hartman będzie doskonałym rozwiązaniem dla innych imigranckich rodzin, które znajdują się w potrzebie.

Jestem bardzo wdzięczny za pomoc.

Julio E.

Nazywam się Julio, kancelaria Musa-Obregon Law PC prowadziła moją sprawę związaną z emigracją. Jestem wdzięczny za pomoc oraz usankcjonowanie mojego pobytu na terenie USA. Cały zespół pracowników kancelarii to profesjonalni specjaliści, którzy dbają o swoich klientów. Dziękuje Panu Michaelowi Musa-Obregon oraz Panu Juanowi Carlos Monteza za doskonałą obsługę w okresie całego prowadzonego procesu.

Prawnicy zmienili moje życie

Alex D.

Jestem zachwycony obsługą w kancelarii Musa – Obregon & Associates. Cała kancelaria to zespół doświadczonych prawników, którzy są w stanie zająć się doskonale każdą sprawą. Dzięki nim moje życie zmieniło się o 360 stopni. Dziękuje całemu zespołowi za pozytywne rozwiązanie mojego problemu.

Polecam wszystkim tą kancelarię

LL

Doceniam cały zespół z kancelarii Musa-Obregon, który zajął się profesjonalnie mogą aplikacją VAWA, która została rozpatrzona pozytywnie. Wydawało mi się, że w moim przypadku wszystko już stracone, a jednak doświadczenie prawnicy byli w stanie rozwiązać moją sprawę w pozytywny sposób i ostatecznie udało się uzyskać zatwierdzenie przedstawionej aplikacji. Dlatego polecam wszystkim imigrantom pomoc kancelarii Musa-Obregon.

Pomogli odzyskać wiarę w wymiar sprawiedliwości

Sarita P.

Dzięki tej kancelarii udało mi się odzyskać wiarę w wymiar sprawiedliwości. Okazało się, że są w stanie zagwarantować profesjonalną pomoc wszystkim niezależnie od skomplikowania sprawy. Dziękuj za rozwiązanie mojej sprawy. Szef kancelarii to doskonały prawnik i wspaniały człowiek.

Michael Musa-Obregon to wybitny prawnik

JO

Szef kancelarii Michael Musa-Obregon to wybitny prawnik, który cierpliwie rozmawia z każdym klientem i stara się szukać dla niego zawsze możliwie najlepszego rozwiązania problemów. Mogę powiedzieć, że to wybitny zespół, który będzie w stanie pomóc niezależnie od skomplikowania sprawy. Polecam wszystkim kancelarię Musa-Obregon Law PC

Troska i pomoc dla każdego klienta

Rev Erick Salgado Dem Kandydat na burmistrza Nowego Jorku 2013

Dziękuje zespołowi prawników Musa – Obregon & Associates za profesjonalną pomoc i opiekę dla całej społeczności. Widziałem jak prawnicy z tej kancelarii zajmowali się problemami wielu osób z rodzin imigranckich. Profesjonalizm tego zespołu jest widoczny w każdym działaniu dlatego można ich wyróżnić wśród wszystkich działających kancelarii prawnych. Szczególnie na uwagę zasługuje ich służba dla społeczności latynoskiej.

Zawsze najlepsze rozwiązanie

Amal Oummih, Esq. NYC Prawnik

Miałem wielką przyjemność, by współpracować z panem Michaelem w zakresie spraw o imigracje oraz spraw karnych w ostatnich 10 latach. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej doświadczonych adwokatów w całym Nowym Jorku. Niezależnie od skomplikowania sprawy zawsze jest w stanie szybko poszukać skutecznego rozwiązania nawet w najtrudniejszych przypadkach. Jego zespół to doświadczeni specjaliści, którzy kierowani są przez wybitnego prawnika. Między innymi właśnie dlatego warto im zaufać. Niekiedy warto czasami poczekać nieco więcej na konsultację z kancelarią prawną Musa-Obregon Law PC, by uzyskać rzeczywiście najlepsze rozwiązanie.

Szanowany w środowisku prawnym

Manuel Portela NYC Criminal and Immigration Lawyer

Popieram stwierdzenie, że Michael to wybitny prawnik. W mojej opinii jeden z najlepszych z jakimi miałem okazje współpracować. To wykwalifikowany specjalista, który posiada wyjątkową znajomość prawa i doświadczenie w zakresie reprezentowania klientów. W każdej sprawie stara się wykazać największą staranność o dobro klienta. Wielkie uznanie w zakresie prawa imigracyjnego sprawia, że jest osobą szanowaną w różnych środowiska. Co wydaje się być najważniejsze to fakt, że Michael Musa-Obregon jest doskonałym specjalistą, któremu nie brakuje współczucia dla trudnej sytuacji wielu klientów. Potrafi działać pod presją czasu, gdy rozwiązanie problemów musi nastąpić wyjątkowo szybko. Polecam bez wahania pomoc prawną realizowaną przez kancelarię Musa-Obregon Law PC.

 • Avvo Clients' Choice 2013 - Immigration
 • American Immigration Lawyers Association
 • State Attorney Judicial Court NY
 • Avvo Superb
 • Avvo Superb

Mówimy w wielu językach!

W Musa-Obregon Law PC jesteśmy oddani pomocy klientom z różnych środowisk. Aby najlepiej służyć naszym klientom oferujemy wsparcie prawne w następujących językach:

 • English
 • Español
 • Po Polsku
 • Arabic
 • Portugues
 • English
 • Español
 • Po Polsku
 • Arabic
 • Portugues
888.502.8461

Informacje na tej stronie służą jedynie do celów informacyjnych. Nic na tej stronie nie może być traktowane jako porady prawne dla każdego indywidualnego przypadku lub sytuacji. Informacje na stronie nie są przeznaczone do.

Our Locations:

 • Queens:

  2nd Floor,
  55-21 69th St
  Maspeth, NY 11378
  (718) 803-1000
 • New York City:

  757 Third Avenue,
  20th Floor
  New York, NY 10017
  (646) 363-6891
 • White Plains:

  199 Main Street,
  Suite 301
  White Plains, NY 10601
  (914) 721-0865