Skuteczna reprezentacja w sprawach z zakresu prawa imigracyjnego

Zespół prawny Musa-Obregon Law PC jest zaangażowany w profesjonalną pomoc prawną w zakresie spraw imigracyjnych. Ponad 100 doświadczenia to gwarancja, że nasz zespół jest zaznajomiony doskonale ze wszystkimi aspektami praw imigracyjnych i wszystkim klientom będzie w stanie zagwarantować rozwiązanie ich problemów. Prowadzone przez nas działania są skierowane do imigrantów z różnych części świata. Zespół pracujących w naszej kancelarii pracowników udziela porad w wielu językach: angielskim, hiszpańskim, polskim, portugalskim, słowackim, rosyjskim, arabskim, hebrajskim, francuskim, kreolskim, haitańskim oraz w kilku językach Nigerii.

Jeśli stajesz przed rozwiązaniem spraw z zakresu imigracji pomoc naszej kancelarii może być dla Ciebie nieoceniona. Nasz zespół to grupa pracowników, którzy pochodzą z różnych krajów i środowisk, tak by każdy klient otrzymał profesjonalną jakość realizowanej pomocy prawnej. Gwarantujemy współpracę z każdym imigrantem i szukamy najlepszych rozwiązań niezależnie od skomplikowania sprawy. Prawnicy w naszym zespole szukają rozwiązań strategicznych, tak by pozytywnie rozstrzygnąć sprawę, przed którą stanie imigrant.

Nawet w momencie, gdy potrzebna jest natychmiastowa pomoc ze względu na wydalenie karne albo deportacje będziemy w stanie poszukać skutecznego i błyskawicznego rozwiązania problemów. Możemy poprowadzić proces starania się o azyl, wizę imigracyjną albo nieimigracyjną. Poszczególni członkowie naszego zespołu postarają się podpowiedzieć jak prowadzić poszczególne postępowania, by uzyskać w terminie pozytywny wynik. Dla klientów, którzy chcą starać się o naturalizację oraz obywatelstwo może my zaproponować rozwiązania, które doprowadzą sprawę do końca. Żadna dziedzina prawa imigracyjnego nie ma dla nas tajemnic, dlatego każdy nasz klient oczekiwać może profesjonalnych i skutecznych rozwiązań.

Imigracja a zatrudnienie i rodzina

Powody emigracji do USA są praktycznie zawsze takie same: rodzina oraz zatrudnienie. Zebrane w prawie imigracyjnym doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć działania pozwalające na integracje rodzin na emigracji. Z naszej wiedzy wynika, że status obywatela albo Stałego Rezydenta to zdecydowane ułatwienie dla innych członków rodzin, którzy chcą starać się o wizę. Dlatego dla naszych klientów przygotowujemy proces naturalizacji oraz umożliwiamy staranie się o status Stałego Rezydenta. W dłuższej perspektywie pozwala to na zebranie rodziny i imigrację zgodną z obowiązującymi przepisami.

Dla osób, które są zatrudnione albo poszukują pracy na terenie Stanów Zjednoczonych bez wątpienia rozwiązaniem będzie wiza imigracyjna, których każdego roku wydaje się około 140 tysięcy. Jeśli posiadasz prawo do takiej właśnie wizy nasz zespół postara się poprowadzić dalej sprawę tak, że będzie można żyć i pracować na terenie USA bez żadnych obaw.

Istnieje pięć głównych kategorii wiz zatrudnienia, które oparte są na różnych kategoriach. Nasz zespół pomoże Ci ustalić o jaką wizę możesz się starać i które rozwiązanie w Twoim przypadku będzie najlepsze:

 • Pierwszeństwo stopień I – pracownicy priorytetowi;
 • Pierwszeństwo stopień II – wysokie stopnie naukowe;
 • Pierwszeństwo stopień III – wykwalifikowani pracownicy, specjaliści;
 • Pierwszeństwo stopień IV – imigrant specjalny;
 • Pierwszeństwo stopień V – imigrant inwestor.

Obrona przed deportacją

Ostatnie dziesięć lat to okres, gdy władze federalne coraz mocniej zwracają uwagę na osoby, które przebywają w USA nielegalnie. Przede wszystkim poszukiwani są ci, którym wygasły wizy oraz osoby, które nie posiadają stosownych dokumentów. W momencie, gdy taka osoba znajdzie się po kontrolą ICE (Immigration and Customs Enforcement) pojawia się ryzyko deportacji. W tej sytuacji nasz zespół będzie w stanie działać szybko na rzecz wszystkich klientów, tak by udało się skutecznie uniknąć działań deportacyjnych. Realizujemy szybką, ale co najważniejsze skuteczną pomoc.

Prawnicy z naszej kancelarii brali udział w sprawach jako reprezentanci osób zatrzymanych przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wiele przypadków związanych było ze sprawami karnymi i prowadziło do deportacji. W ostatnich latach doszło do deportacji setek tysięcy osób z USA. Większość z nich była deportowana z powodu zarzutów kryminalnych. Nasza kancelaria posiada odpowiednie przygotowanie, by wspomóc osoby oskarżone w tych sprawach. Założyciel kancelarii mecenas Michael Musa-Obregon to doświadczony prawnik, który pracował w Nowym Jorku jako prokurator. Dzięki temu, że ma spojrzenie na kwestie prawne z obu stron będzie mu łatwiej znaleźć skuteczne rozwiązania dla każdego klienta.

Musa-Obregon Law PC to właściwym wyborem

W większości spraw, które dotyczą imigrantów nie wystarczy jedynie wykwalifikowany prawnik w zakresie prawa imigracyjnego. W wielu przypadkach konieczna będzie również wiedza o prawie karnym. W tej sytuacji nasza kancelaria będzie w stanie zagwarantować najlepszą możliwą pomoc. Posiadamy bowiem duże doświadczenie nie tylko w sprawach z zakresu prawa imigracyjnego. Część naszego zespołu to doświadczeni prawnicy występujący w sprawach karnych. Dzięki temu mecenasi z kancelarii Musa-Obregon Law PC będą w stanie rozumieć aspekty imigracyjnego i karne każdej sprawy i tym samym realizowana pomoc prawna będzie skuteczniejsza. Wiedząc, że będzie nas reprezentować doświadczony adwokat powinniśmy być w sądzie spokojniejsi.

Uważamy, że każdy klient, który się do nas zgłasza zasługuje na profesjonalną reprezentację niezależnie od tego jaki ma problem. Nasza kancelaria będzie w stanie doradzić każdemu w taki sposób, by wypracować możliwie najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy w stanie reprezentować klientów na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Jeśli potrzebujecie takiej pomoc zachęcamy już teraz do kontaktu z naszą kancelarią.

 • Avvo Clients' Choice 2013 - Immigration
 • American Immigration Lawyers Association
 • State Attorney Judicial Court NY
 • Avvo Superb
 • Avvo Superb

Mówimy w wielu językach!

W Musa-Obregon Law PC jesteśmy oddani pomocy klientom z różnych środowisk. Aby najlepiej służyć naszym klientom oferujemy wsparcie prawne w następujących językach:

 • English
 • Español
 • Po Polsku
 • Arabic
 • Portugues
 • English
 • Español
 • Po Polsku
 • Arabic
 • Portugues
888.502.8461

Informacje na tej stronie służą jedynie do celów informacyjnych. Nic na tej stronie nie może być traktowane jako porady prawne dla każdego indywidualnego przypadku lub sytuacji. Informacje na stronie nie są przeznaczone do.

Our Locations:

 • Queens:

  2nd Floor,
  55-21 69th St
  Maspeth, NY 11378
  (718) 803-1000
 • New York City:

  757 Third Avenue,
  20th Floor
  New York, NY 10017
  (646) 363-6891
 • White Plains:

  199 Main Street,
  Suite 301
  White Plains, NY 10601
  (914) 721-0865